اخبارشهرستان
پربیننده ترین
با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان:

با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد،فرماندار وامام جمعه پلدختر وجمعی از مدیران کل استانی در شورای اداری مسائل ومشکلات معمولان بررسی شد.

کد خبر: ۱۵۷۰۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۳

به گزارشبیان روز،نماینده ولی فقیه در لرستان  و امام جمعه خرم آباد در جلسه شورای اداری معمولان با بیان اینکه حرکت بر محوریت ولایت و رهبری موجب استحکام نظام جمهوری اسلامی می شود افزود:امروز ملت ایران با تبعیت از رهبری و بصیرت وآگاهی توانستند جلوی مستکبرین ایستادگی کنند.

وی بیان کرد:با حضور ائمه جمعه در هر منطقه ظرفیت های آن منطقه شکوفا می شود به طوری که امام جمعه برای حل مسائل ومشکلات مردم با همکاری مسئولان می تواند موثر باشد.

نورالدین درمنان فرماندار پلدختر در این جلسه با اشاره به اهمیت نهاد امامت جمعه افزود:امام جمعه بعنوان محور برنامه ها در ارتباط با حل مسائل ومشکلات مردم می تواند به مسئولان کمک کند.

وی بیان کرد:امام جمعه  به گروه وحزب خاصی نیست و متعلق به مردم است و نهاد امامت جمعه یک جایگاه مردمی که از طریق آنها تقویت می شود.

وی با تاکید بر حل مشکلات معمولان ادامه داد:پلدختر ومعمولان یک منطقه کشاورزی محور که اکثر مردم این منطقه از راه کشاورزی درآمد زایی دارند.

درمنان با اشاره به بارندگی های اخیر در پلدختر افزود:خوشبختانه بارندگی های اخیر زمین های تشنه کشاورزی و رودخانه خشک کشکان را سیراب کرد.

وی عنوان کرد:با توجه به چالش کم آبی که در تابستان اخیر داشته ایم نیاز با برنامه ریزی به حل این مسائل ومشکلات بپردازیم.

نماینده عالی دولت تصریح کرد:با مدیریت جهادی وایجاد صنایع تبدیلی و توجه به اقتصاد مقاومتی می توانیم مسائل ومشکلات کشاورزی پلدختر ومعملان را حل کنیم.

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: