اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
برنده خوش شانس برنامه خندوانه می گوید مبلغ ده میلیون تومان را به توان بخشی فیاض بخش مشهد کمک خواهم کرد و مبلغ باقی مانده را برای خرید خانه صرف خواهم کرد.
کد خبر: ۱۵۳۰۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۱

به گزارش بیان روز به نقل از رویکرد،پنج شنبه شب قرعه کشی برنامه خندوانه برگزار شد که فرهاد حسین زاده برنده خوش شانس این قرعه کشی مبلغ صد میلیون تومان جایزه برد. وی به شغل شریف نگهبانی مشغول است و  24 سال دارد. در تماس تلفنی که روز قرعه کشی رامبد جوان با وی داشت گفته بود که می خواهد بخش از این جایزه را به همسر، مادرو خیریه تقدیم کند و قرض های خود را بپردازد. به همین خاطر "رویکرد" مصاحبه کوتاهی را با این برنده خوش شانس انجام داده است که در ادامه می خوانید:

فرهاد حسین زاده درباره برنده شدن خود در برنامه خندوانه گفت: بنده از حدود ۳ ماه گذشته برنامه خندوانه را هر شب می دیدم و به دلیل تبلیغات آقای رامبد جوان من هم از #۷۸۰* برای خرید شارژ و استعلام موجودی استفاده کردم و میزان تراکنش های بنده تا روز قرعه کشی به ۱۴۰۰ تراکنش رسید.

وی افزود: صبح جمعه که آقای رامبد جوان با من تماس گرفتند اصلا باورم نمی شد که این مبلغ را برنده شده باشم و باورش برایم سخت بود اما خدا را شکر این خبر واقعیت داشت و بنده و خانواده بسیار خوشحال شدیم.

حسین زاده درباره بخشش مبلغی از جایزه خود به خیریه خاطر نشان کرد: زمانیکه مهمانانی از توان بخشی فیاض بخش مشهد در برنامه خندوانه حضور داشتند ، به خودم گفتم اگر من مبلغی را برنده شوم حتما مقداری از آن مبلغ را به این مرکز توان بخشی کمک خواهم کرد و اکنون مبلغ ده میلیون تومان را به توان بخشی فیاض بخش مشهد کمک خواهم کرد و مبلغ باقی مانده را برای خرید خانه صرف خواهم کرد.

در آخر حسین زاده ضمن تشکر از عوامل برنامه خندوانه و #۷۸۰* آرزو کرد که تمام مردم ایران نیز در این شرایط قرار بگیرند و جایزه برنده شوند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۲
0
0
نمیدونم چرابیشتربرنده های قرعه کشی هامشهدی هستندسافتلن .آوازه.محسن.و...........

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: