اخبارجديد
پربیننده ترین
فرماندار پلدختر

فرماندار پلدختر گفت:برای جلوگیری از خسارت سیلاب های فصل بارندگی در شهرستان پلدختر نیازمند به مشارکت کلیه دستگاه های اجرایی هستیم.

کد خبر: ۱۵۲۸۳
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۵۶

به گزارش بیان روز،نورالدین درمنان فرماندار پلدختر در جلسه مشترک شورای کشاورزی وستاد حوادث شهرستان افزود:با توجه به آغاز فصل بارندگی کلیه دستگاه های اجرایی نسبت به وظایف محوله در شرایط اضطراری اقدامات لازم را انجام دهید.

وی بیان کرد:در بارندگی 25میلی متری اخیر که خوشبختانه خسارت جانی نداشت آبگرفتگی معابر،ریزش کوه در افرینه و جاده ترانزیتی باعث مشکلاتی شد که با حضور شهرداری و راه وشهرسازی ودیگر دستگاه ها این مشکلات رفع شد.

وی تصریح کرد:با توجه به شرایط اقلیمی و جغرافیایی منطقه در زمان سیلاب به دلیل اینکه در مسیر خروجی آب استان قرار گرفته سالانه خسارت هایی می بیند.

درمنان با تاکید بر بیمه کشاورزی خطاب به کشاورزان ادامه داد: با توجه به خشکسالی وسیلاب نیاز که کشاورزان محصولات خود را بیمه کنند .

وی عنوان کرد:جهادکشاورزی و رسانه ها برای فرهنگ سازی و ترغیب کشاورزان  به بیمه محصولات کشاورزی  تلاش کنند.

وی با بیان اینکه حمایت از کشاورزان از برنامه های دولت است تصریح کرد:تقویت بخش کشاورزی وتولید از دغدغه های دولت که با بسته های مختلف اقتصادی سعی در عملیاتی کردن این امر را دارد.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: