اخبارجديد
پربیننده ترین
بدنبال گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:

بدنبال گزارش 29 تیرماه پایگاه اطلاع رسانی بیان روز در خصوص نبود پزشکی قانونی بلافاصله موضوع در دستور کار مسئولان شهرستان پلدختر قرار گرفت.

کد خبر: ۱۴۴۱۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۲

به گزارش بیان روز،قدرت اله ترابی نژاد فرماندار پلدختر در گفتگو با خبرنگار ما با قدردانی از انعکاس خبر پزشکی قانونی در پایگاه اطلاع رسانی بیان روز افزود:رسانه ها در بیان ظرفیت ها و مسائل و مشکلات شهرستان نقش مهم و موثری دارند.

وی بیان کرد:با توجه به انتشار گزارش بیان روز و دیگر رسانه ها از مشکلات پزشکی قانونی در شهرستان،این موضوع را در دستور کار قرار دادیم .

وی تصریح کرد:در جلساتی که با حضور مدیر کل پزشکی قانونی،رییس دادگستری،مسئول شبکه بهداشت ودرمان  و اعضای شورای تامین داشتیم مسائل و مشکلات پزشکی قانونی شهرستان پلدختر بررسی و رفع شد.

ترابی نژاد تصریح کرد:خوشبختانه دکتر عادل به پزشکی قانونی بازگشت و فعالیت خود را مجددا آغاز کرد.

وی ادامه داد:مردم شهرهای پلدختر و معمولان می توانند از این به بعد به مانند روال گذشته از خدمات پزشکی قانونی استفاده کنند.

فرماندار پلدختر ضمن قدردانی از اطلاع رسانی به موقع پایگاه اطلاع رسانی بیان روز در خصوص مسائل و مشکلات مردم پلدختر اظهار داشت:پایگاه خبری بیان روز بعنوان رسانه محلی که در فضای مجازی فعالیت می کند در قبال بیان ظرفیت ها و مسائل و مشکلات شهرستان پلدختر عملکرد مناسبی داشته است.

حیدر درویشی از شهروندان پلدختر با قدردانی از عملکرد پایگاه اطلاع رسانی بیان روز گفت:واقعا نبود پزشکی قانونی در پلدختر خلا جدی به شمار می رود زیرا زمانی که این اتفاق می افتد با توجه به خطرات جاده ای که وجود دارد برای انجام بیشتر کارها باید به خرم آباد  سفر کنیم.

وی تصریح کرد:حجم مراجعات به پزشکی قانونی از رومشکان،ماژین ،معمولان و پلدختر به طوری است که واقعا یک پزشکی قانونی هم در برخی مواقع کفایت نمی کند.

انتهای پیام/                                  

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: