اخبارجديد
پربیننده ترین
فرماندار پلدختر:

فرماندار پلدختر از به بهره برداری رسیدن 88واحد مسکن مهر پلدختر در هفته دولت خبر داد.

کد خبر: ۱۴۳۶۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۶

قدرت اله ترابی نژاد در گفتگو با خبرنگار بیان روز افزود:با توجه به تمهیداتی که در جلسه شورای مسکن استان وپلدختر اندیشیده شده در هفته دولت 88واحد از مسکن مهر پلدختر تحویل متقاضیان داده می شود.

وی با بیان اینکه جانمایی مسکن مهر پلدختر مناسب نبوده بیان کرد:طرح مسکن مهر میراث دولت قبلی بوده که با توجه به هزینه هایی که مردم کرده اند و بانک هم در این خصوص متحمل زحماتی شده باید پیگیر ساماندهی آن باشیم

ترابی نژاد تاکید کرد:همه دستگاه های اجرایی به خصوص اداره راه وشهر سازی ،تعاونی ها و پیمانکاران مسکن مهر پلدختر باید تلاش کنند تا مسکن مهر پلدختر به سرانجامی برسد.

وی با بیان اینکه آسانسور مسکن مهر 624واحدی پلدختر اختیاری شده عنوان کرد:متقاضیانی که قصد دارند از آسانسور برای واحدهای خود استفاده کنند از طریق تعاونی های مرتبط می توانند اقدام به نصب آسانسور کنند.

فرماندار پلدختر تصریح کرد: در صورتی که همه دستگاه ها تلاش کنند به ویژه تعاونی ها و اداره راه و شهرسازی در خصوص بدهی که باید تعاونی ها پرداخت کنند به تعهدات خود عمل کنند این پروژه در موعد مقرر تحویل داده می شود .

وی اظهار داشت:کلیه دستگاه های خدمات رسان از قبیل شهرداری،ادارات برق،گاز و تلفن نسبت به تسریع در واگذاری انشعبات به متقاضیان اقدامات لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: