اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
کارنامه سیاه رژیم صهیونیستی/

روز قدس فرصتی مناسب تا دنیا انزجار خود را نسبت به رژیم علی و غاصب صهیونیستی نشان دهد و از مردم مسلمان ومظلوم فلسطین حمایت کند.

کد خبر: ۱۴۱۶۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۰

به گزارش بیان روز،ملت ایران اسلامی به تاسی از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی امام خامنه ای در جمعه آخر ماه رمضان با زبان روز و تحمل گرما شعار "مرگ بر اسرائیل"سر می دهند که این نماد هوشیاری،بصیرت وآگاهی این ملت است.

رژیم غاصب صهیونیستی که با جنایات فجیعی و کودک کشی که در غزه انجام داد دل هر انسان را به درد آورد ،کارنامه این رژیم از زمان ایجاد تا به حال همراه بوده با کودک کشی و قتل وعام که متاسفانه آمریکا در غرب از حامیان اصلی اسرائیل است که هر زمان در شورای امنیت قطعنامه ای بر علیه این رژیم تصویب شود با کارشکنی آنها وتو می شد.

راهپیمایی قدس پلدختر

زمانی که امام خمینی (ره) در سال 42 رژیم صهیونیستی را دشمن بزرگ اسلام و مسلمین برشمرد کمتر کسی اسم این رژیم را شنیده بود.     امام خمینی (ره) می دید روزی را که رژیم غاصب اسراییل به دشمنی بزرگ و خطرناک برای مسلمانان تبدیل خواهد شد.

آمریکا و رژیم صهیونیستی توطئه ها و جنایات بسیاری را در حق مسلمان انجام می دهند و ارتش های نیابتی چون داعش، النصره و القاعده را به همین منظور و برای ضربه زدن به اسلام به کار گرفته اند و همه می دانند که افسار این تروریست ها در دست رژیم غاصب اسراییل است.    امام خمینی (ره) روز قدس را طوری بنا نهاد که در شرایطی مثل امروز که امت اسلامی گرفتار مشکلاتی بزرگ همچون آل سعود جنایتکار و گروه های ترویستی هم که باشد باز از این غده سرطانی و دشمن بزرگ جهان اسلام غافل نشوند.

 انهدام هتل ملک داود در قدس  که در سال 1330،جنایت دیر یاسین:  در این یورش که با مقاومت ساکنان ده همراه بود 250 نفر که بیشتر آنها را زنان، کودکان و سالمندان تشکیل می‌داد کشته شدند.

جنایات اسرائیل

جنایات اللد و الرمله  ژوئن 1348  شبه نظامیان صهیونیست با حمله به این دو روستا جز 25 خانواده فلسطینی دیگر هیچ فلسطینی را زنده نگذاشتند.

جنایت صبرا وشاتیلا:   در سال 1982 نیروهای اسرائیلی با همکاری برخی از نیروهای نظامی لبنانی دست نشانده با نقشه وزیر جنگ آن زمان آریل شارون به اردوگاه‌های صبرا و شتیلا در نزدیکی بیروت که برخی از پناهندگان فلسطینی را در خود جای داده بودند حمله کردند و حدود 800 نفر فلسطینی به اضافه تعدادی لبنانی را به قتل رساندند .

کشتار قانا در سال 2006:در ۳۰ ژوئیه ۲۰۰۶ (میلادی) در جریان جنگ 33 روزه اسرائیل و لبنان (۲۰۰۶) روستای قانا مورد حمله و بمباران نظامیان رژیم اشغالگر قدس قرار گرفت.

جنایات اسرائیل

جنایت غزه:برخورد دو بمب به یک ساختمان مسکونی چهارطبقه در مرکز روستای قانا به کشته شدن ۵۴ شهروند غیرنظامی از جمله بیش از ۳۷ کودک و زخمی شدن بسیاری انجامید،جنایات غزه،در خلال این سالها خصوص در اواخر سال 2008 تا اواسط ژانویه سال 2010 اسراییل جنگی خانمانسوز را علیه غزه راه انداخت که به تجاوز 22 روزه شهرت یافت در این جنگ 1450 شهروند فلسطینی به شهادت رسیدند و ساختار زیربنایی نوار غزه آسیب جدی دید. قاضی گلدستون که بعدها از سوی سازمان ملل مامور شد که این جنایات را بررسی کند ثابت نمود که اسراییل مرتکب جنایت جنگی و جنایت علیه بشریت در این جنگ شده است فقط بخشی از خوی وحشی گری اسرائیل بر علیه فلسطینیان است.

جنایات اسرائیل

امروز اگر ملت های مسلمان با هم اتحاد داشتند وضعیت خاورمیانه به این شکل نبود که محل تاخت وتاز گروه های تکفیری و داعش قرار گیرد عربستان عروسک خیمه شب بازی آمریکایی ها و اسرائیلی ها در این میان برای همراه کردن برخی دیگر از سران خوش گذران کشورهای عربی برای مقابله با اسلام ناب محمدی(ص) نقش برجسته ای دارد.

اما ملت ایران در این بحران هایی که در منطقه در حال رخ دادن است بعنوان تنها کشور مستقل با رویکرد حمایت از مظلوم ستمدیده در برهه های مختلف زمانی بعنوان تنها کشور تاثیرگذار در منطقه کلیه معادلات و توطئه های دشمنان را در عراق،افغانستان،پاکستان،یمن،سوریه ،بحرین و عراق به هم زده به طوری که در بسیاری از بحران های منطقه که آمریکا بانی اصلی آن هست به ایران بعنوان کشوری که می تواند در حل مسائل نقش کلیدی داشته باشد توجه می شود.

جنایات اسرائیل

این اقتدار،عزت و سربلندی ایران اسلامی فقط مرهون جانبازی و ایثارگری شهیدان و رزمندگانی است که در دوران دفاع مقدس اجازه ندادند که یک وجب از این خاک به دست دشمن بیافتد و تبعیت از ولی فقیه مهخمترین عامل این اتحاد وهوشیاری ملت ایران اسلامی برای مقابله با توطئه های دشمنان است.

امروز در این شرایط تیره ای که در بیشتر کشورهای اسلامی حاکم است تنها جایی که مسلمانان جهان به آن چشم امید دوخته اند و آن را ام القرا می دانند، ایران است و می دانند که تنها تکیه گاه در این شرایط نفاق و جنایت فقط نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

*علی صفر مرادی

 

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: