اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین

 رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر از کاهش چشمگیر آمار حوادث ترافیکی در سال93-92 در شهرستان  خبر داد.

کد خبر: ۱۴۱۱۲
تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۱

به گزارش بیان روز،احمد کرموند رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر در جلسه شورای ترافیک پلدختر با بیان اینکه مردم با رعایت قانون توانستند آمار تصادفات را کاهش دهند افزود:در شهرستان پلدختر 168حوادث موتور سیکلت و 723مورد حادثه خودرویی ،132مورد عابر پیاده داشته ایم که نسبت به گذشته حوادث خودرویی22درصد،موتور سیکلت53درصد و عابر پیاده 27درصد کاهش داشته است.

وی با اشاره به عدم نصب علائم رانندگی وحفاظ در دوطرف جاده افرینه گفت:دانش آموزان در زمان مدرسه برای تردد از دو طرف جاده اصلی که مانع یا تابلویی هم ندارد تردد می کنند که نیاز است در این خصوص چاره اندیشی کنند.

وی در ادامه از وضعیت سرویس های بهداشتی پایانه مسافر بری پلدختر انتقاد کرد و گفت: وضعیت سرویس های بهداشتی پایانه مسافر بری جنوب علی رغم تردد زیاد مسافر به این محل مناسب نیست و این امر سبب اعتراض مراجعه کنندگان شده است.

رئیس راهنمایی و رانندگی پلدختر در این جلسه با انتقاد از نبود فضای فیزیکی مناسب برای محل صدور گواهینامه در شهرستان گفت:مراجعات زیادی در طول سال برای صدور گواهینامه به راهنمایی و رانندگی شهرستان صورت می گیرد که این امر باعث نارضایتی مردم شده است.

سروان رحیمی بیان کرد:شهرداری پلدختر در این خصوص نسبت به تهیه مکانی که شامل سالن برگزاری امتحانات باشد به راهنمایی و رانندگی کمک کند تا این مشکل حل شود.

وی در ادامه به عدم تعویض تابلوهای فرسوده انتقاد کرد و گفت:مکاتباتی با شهرداری برای تعویض تابلوهای فرسوده صورت گرفته است که می‌توان گفت 90 درصد تابلوهای سطح شهر پلدختر تعویض نشده‌اند که امیدواریم شهرداری در این زمینه اقدام کنند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: