اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین

در آگهی یکی از این آپارتمان‌ها نوشته شده است: زعفرانیه 320 متر سوپر لوکس نقشه عالی متریال اروپایی که با پیگیری ها مشخص شد که قیمت این خانه در شمال تهران شش میلیارد و چهارصد میلیون تومان است.

کد خبر: ۱۴۰۱۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۱

به گزارش بیان روز به نقل از راه دانا،ساخت وساز واحدهای لوکس و پت هاوس در تهران نسبت به چند سال گذشته افزایش یافته و وجود  نماهای بسیار زیبا و امکانات فوق مدرن باعث رونق یافتن این بازاربرای افراد خاص گشته است.

اما تبلیغات آپارتمان های چندمیلیارد تومانی در تهران روز به روز بیشتر می شود، نمونه این موضوع که این روزها تبلیغات گسترده ای درخصوص آن انجام شده و در فضای اینترنتی عکس هاو همچنین پیامک ها  و مشخصات تجملی اش ارسال می شود.

 اخیرا در پیامک های تبلیغاتی یکی از این آپارتمان‌ها عنوان شده است: زعفرانیه 320 متر سوپر لوکس نقشه عالی متریال اروپایی؛ البته با پیگیری هایی که خبرنگار دانا انجام داد مشخص شد که قیمت این خانه شش میلیارد و چهارصد میلیون تومان  است.

به هر حال، اطلاع زیادی از نرخ آپارتمان های مشهور تهران به دلیل معاملات مخفی که انجام می‌شود، در دست نیست اما گاهی نرخ این آپارتمان‌ها به بیش از 20 میلیون تومان در هر متر مربع می‌رسد که اغلب هم متراژهای بالای 500 متر دارند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: