اخبارجديد
پربیننده ترین

وقتی متولیان امر در پاسخ به این سوال که چرا تعرفه برق گرمسیری پلدختر کاهش نمی یابد روزه سکوت اختیار می کنند؟

کد خبر: ۱۳۸۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۳

به گزارش بیان روز،گویا در زمینه کاهش تعرفه برق گرمسیری جدال بر سر رایزنی های سیاسی است و متولیان امر در استان توانایی حل این مشکل را ندارند.

گرمای هوا یک امر طبیعی است که شهرستان پلدختر در این روزهای پایانی سال دمای  45درجه را هم تجربه می کند و این درجه هوا دست بشر نیست که مثل یخچال درجه آن را کم و زیاد کند پس متولیان امر در مرحله اول باید باور داشته باشند که گرمای هوا یک امر طبیعی است و وزارت نیرو هم اگر دستور العملی در مورد کاهش تعرفه برق گرمسیری ابلاغ کرده بر اساس اینگونه پارامترهای طبیعی بوده است نه رایزنی سیاسی ...

فرماندار پلدختر بارها در جلسات و مصاحبه های مختلفی از گرفتن دستور کتبی وزیر نیرو مهندس چیت چیان در مورد کاهش تعرفه برق گرمسیری مطالبی را بیان کرده است و گفته این نامه هم اکنون به بحرینی مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان ابلاغ شده است .

حالا این سوال پیش می آید بر اساس چارت سازمانی ادارات ،دستگاههای اجرایی زیر مجموعه از بخشنامه ها و نامه های ارسالی وزارتخانه باید تبعیت کنند پس چرا شرکت توزیع برق لرستان در خصوص کاهش تعرفه برق گرمسیری موضع خود را شفاف اعلام نکرده و موانع و مشکلات کار را به مردم اطلاع رسانی نمی کند .

آیا شهرستان درهشهر از استان ایلام که گرمای هوای آن به اندازه پلدختر نیست باید از تعرفه برق گرمسیری یک استفاده کند ؟

آیا این مسئله گویای ضعف مدیریتی یا برد قوی مسئولان سیاسی استان های دیگر  نیست؟

آیا واقعا مهندس چیت چیان می تواند یک روز تابستانی آن هم در ایام ماه مبارک رمضان به پلدختر سفر کند و شعار "خدمت رسانی به مردم "را صرف کند و  بدون استفاده از کولر گازی،گرمای هوا را تحمل کند؟

هوای پلدختر طبق مستندات سازمان هواشناسی گرم است و واجد استفاده از تعرفه برق گرمسیری یک است چرا این موضوع که به مانند آفتاب روشن است از دید مسئولان به عمد پنهان می شود.

مردم این روزها بر اساس این شرایط آب و هوایی مجبور هستند از کولر گازی استفاده کنند و متاسفانه برخی ها هم از این موقعیت استفاده می کنند و برای فرار از پرداخت هزینه هنگفت برق از پشت کنتور استفاده می کنند.

انتظار می رود وزارت نیرو در این خصوص با دقت بیشتری عمل کند و حق طبیعی مردم پلدختر را در راستای کاهش تعرفه برق گرمسیری اعاده کند.

انتهای پیام/       

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
دوست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
0
0
باسلام وتشکر از نگارنده مطلب بخاطرپیگیری مطالبات بحق مردم مظلوم ونجیب پلدختر، اگه مشکل برق گرمسیری مردم حل نشده از بی عرضگی مسولین ودرراس همه نماینده بی لیاقت وبی کفایت وفرماندارسایلنت شهرمون است، وقتی رای خود وسرنوشت 4ساله خود روبه یک کیسه برنج میدیم انتظار برق ارزون نداشته باشیم ...

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: