اخبارجديد
پربیننده ترین
نماینده ولی فقیه در استان لرستان

نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:اسکان شایسته مسافران نوروزی به برنامه ریزی ، تامین امکانات رفاهی ،برخورد حسنه و تامین امنیت مسافران نیازدارد

 

کد خبر: ۱۲۸۲۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۸

به گزارش بیان روز،آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد  در دیدار اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان با تقدیر از تلاش های دستگاه تعلیم و تربیت لرستان گفت : اسکان شایسته و مطلوب مسافران نوروزی به برنامه ریزی منسجم و دقیق ، تامین امکانات اولیه رفاهی ،برخورد حسنه و رفتار کریمانه و تامین امنیت مسافران نیاز دارد .

وی بیان کرد:  امسال اقدامات بسیار خوبی در زمینه اسکان مسافران نوروزی در آموزش و پرورش صورت گرفته است و آمارها نیز نشان از رشد آمار مسافران نوروزی نسبت به سال قبل دارد .

وی عنوان کرد : برای اینکه بتوانیم استقبال شایسته ای از مسافران داشته باشیم نیاز به برنامه ریزی دقیق ،منظم و منسجم  ، تامین امکانات اولیه رفاهی ،برخورد حسنه و رفتار کریمانه و تامین امنیت مسافران  احساس می شود .

امام جمعه شهرستان خرم آباد اظهار کرد: مسافری که وارد استان لرستان می شود ،آموزش و پرورش برای ورود و خروج او باید برنامه ریزی منظم و هدایت شده داشته باشد .تا سفر مسافران رضایت بخش باشد .

وی بر تامین امکانات اولیه رفاهی تاکید کرد و گفت : باید امکانات و مایحتاج اولیه مسافران نوروزی از قبل تامین شده باشد تا مسافران نوروزی دغدغه چندانی در خصوص مدت اقامت در لرستان نداشته باشند .

آیت الله میرعمادی در ادامه سخنان خود بر برخورد حسنه و رفتار کریمانه عوامل اجرایی ستادهای اجرایی خدمات سفر تاکید کرد و گفت : ضرورت دارد تا در انتخاب عوامل اجرایی به گزینش نیروهای خوش اخلاق و آموزش دیده توجه خاص شود .

وی تامین امنیت را اصل و اساس  نیازهای معنوی مسافران نوروزی برشمرد و گفت : باید امنیت مسافران از هر حیث در مدت اقامت در استان لرستان تامین شود تا خاطره خوش حضور آنها در استان تضمین شود .

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان هم در ادامه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته  ارائه داد و گفت : با تلاشهای مدیر کل آموزش و پرورش و مساعدت و همراهی استاندار لرستان سطح رفاهی بسیاری از مراکز اسکان ارتقاء پیدا کرده است .

نادر ساکی از هدایت ها ،همراهی و همدلی نماینده ولی فقیه در استان لرستان با دستگاه تعلیم و تربیت لرستان تقدیر کرد و گفت : حضور امام جمعه محترم خرم آباد در ستادهای اجرایی خدمات سفر قوت قلبی برای مسئولین آموزش و پرورش لرستان در خدمت رسانی بهتر و بیشتر است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: