اخبارشهرستان
پربیننده ترین
طی بیانیه ای

بسیجیان شهرستان پلدختر طی بیانیه ای اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) را محکوم کردند.

کد خبر: ۱۲۲۷۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۶

به گزارش بیان روز،اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا وغیبه ولینا وکثره عدونا وقلت عددنا وشده الفتن بنا...پروردگارا شکایتمان رانزد تو میاوریم ازنبودپیامبرمان وغیبت ولیمان وزیادی دشمنانمان وکمی تعدادمان وشدت فتنه ها برما.                                     

درست درروزهایی که گماشتگان غرب در منطقه غرب آسیا به نام اسلام وباشعار الله اکبر سر می برند وطرح غربی صهیونیستی برای بد نامی اسلام ومسلمانان رادنبال میکنند در نقطه ای دیگر ازجهان نشریه هتاک وبی شرم وحیا کاریکاتور موهن به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام منتشر می کند و دولت مردان آن کشور وقیحانه از این اقدام توهین امیز حمایت میکنند.آن ها با این کارشان می خواهند پیامبر رحمت و اسلام عزیز را تضعیف کنند غافل از این که این عمال زشتشان مشتی خاک بر روی خورشید است و تا ثیر درکم کردن نور لا یزال پیامبر گرامی ندارد بلکه پیامبر واسلام محبوب تر میشوند برای مثال: قبر سید الشهدا را سه بار شخم زدن و کشت کردن ولی از عشق مردم به حسین ع کم نشد بلکه هزار برابر افزون تر شد و مردم بیشتری به سوی حسین (ع) و مرام حسین (ع) روی اوردن .دین ما دین رحمت و پیامبر ما پیامبر مهربانیست و هیج گاه به مقدسات سایر ادیان اهانت نمی کنیم بلکه به مقدسات آن ها احترام میگذاریم وحضرت عیسی ومسیح و حضرت مریم (ع) را اسوه تقوا میدانیم .

ما بسیجیان جان بر کف تا پای جان ایستادایم و این اهانت بی شرمانه را به ساحت مقدس پیامبر اعظم محکوم میکنیم و به آن ها میگوییم از این جور کار های وقیحانه و دین ستیزانه دست بردارند و از سازمان ملل و مجامع جهانی میخواهیم تا در مقابل هرگونه توهین به ساحت مقدس پیامبر و ادیان الهی عکس العمل جدی را نشان دهند . .  

مابه تاسی از پیامبرگرامی ازخداوندمتعال میخواهیم اگر قابل هدایت هستید هدایت واگرقابل هدایت نیستید نیست ونابودتان گرداند  ...     

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: