اخبارجديد
پربیننده ترین
شورای اداری پلدختر/

امام جمعه پلدختر گفت:احداث آزادراه خرم زال 3000نفر را در پلدختر بیکار کرد ،سازمان تامین اجتماعی در این زمینه می تواند برای پر کردن این خلا کمک کند.

کد خبر: ۱۲۲۱۸
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۴

به گزارش بیان روز،"حجت الاسلام علی محمد لروند" امام جمعه پلدختر حضور مسئولان ارشد دولتی را در مناطق محروم از برکات نظام برشمرد و افزود:در زمان پهلوی خبری از این حضور و ارتباط با مسئولان نبود و مردم حتی نمی توانستند با یک امنیه ساده صحبت کنند.

وی بیان کرد:سازمان تامین اجتماعی می تواند در حیطه وظایف قانونی خود برنامه ای برای افرادی که بر اثر احداث آزادراه بیکار شدند را داشته باشد.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی با تبریک ایام الله دهه فجر خدمت رسانی به مناطق مح-روم را از وظایف مهم دولت عنوان کرد و اظهار کرد:پلدختر در زمینه مسائل درمانی و بهداشتی توانسته جهش خوبی پیدا کند.

علی کائیدی بیان کرد:دانشکده فوریت های پزشکی ،بیمارستان64تختخوابه امام(ره) وامروز هم مرکز درمانی تامین اجتماعی از جمله مصادیق بارز این تغییر و تحولات در این زمینه است.

فرماندار پلدختر در این جلسه توجه به محرومین را از رویکردهای دولت تدبیر وامید دانست و افزود:حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پلدختر برای افتتاح مرکز درمانی و کلنگ زنی آن مصداق بارز توجه دولت به مناطق محروم است.

قدرت اله ترابی نژاد با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های متعدد پلدختر افزود:گردشگری،کشاورزی،نفت وگاز و معدن از جمله ظرفیت های عظیم این شهرستان برای سرمایه گذاری است که سازمان تامین اجتماعی می تواند در این راستا اقدامات خوبی را امجام دهد.

مدیر کل تامین اجتماعی لرستان نیز در این جلسه با اشاره به بودجه 94 گفت:از مجمع نمایندگان لرستان در مجلس انتظار می رود که با تلاش و پیگیری که انجام می دهند میزان اعتبارات سازمان تامین اجتماعی لرستان را افزایش دهند تا سفره خدمات دهی این سازمان به افراد تحت پوشش رنگین تر شود.

شهناز همزه لویی با بیان اینکه در پلدختر 20هزار نفر از خدمات تامین اجتماعی استفاده می کنند بیان کرد:تعداد660نفر مستمری بگیر تامین اجتماعی و700نفر هم کارگر ساختمانی بیمه شده در پلدختر وجود دارد.

وی با اشاره به بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی  تاکید کرد:دولت می تواند با پرداخت بدهی های خود به سازمان تامین اجتماعی برخی از مشکلات مالی را حل کند.

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: