پربیننده ترین
عصر امروز/

مدیر کل آموزش وپرورش لرستان گفت: این حادثه ناگوار و دلخراش احساسات پاک خانواده بزرگ فرهنگیان  و مردم فرهنگ دوست لرستان را جریحه دار کرده است .

کد خبر: ۱۱۴۷۸
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۰۳

به گزارش بیان روز،مدیر کل آموزش و پرورش لرستان عصر امروز با سفر به شهرستان بروجردپس از ملاقات با فرماندار و فرهنگیان این شهر ، با حضور در منزل مرحوم محسن خشخاشی به تفقد از خانواده آن مرحوم پرداخت .

گودرز کریمی فر در ملاقات جداگانه ای که با فرماندار و جمعی از فرهنگیان این شهر داشت، بر اهتمام آموزش و پرورش برای دفاع از حقوق آن مرحوم و پیگیری دقیق پرونده وی خبر داد .

کریمی فر در این دیدار تصریح کرد : قطعاً اجر و ثواب این همکار عزیز فرهنگی کمتر از شهادت نیست چرا که در سنگر مبارزه با جهل و نادانی و آموزش علم و دانایی حضوری جهادگونه داشته است .

وی بر این نکته اذعان داشت که آموزش و پرورش تمام توان  خود را به کار می گیرد تا مطالبات برحق و قانونی بازماندگان آن مرحوم را برآورده سازد .

کریمی فر ادامه داد : این حادثه ناگوار و دلخراش احساسات پاک خانواده بزرگ فرهنگیان  و مردم فرهنگ دوست لرستان را جریحه دار کرده است .

وی در ادامه تاکید کرد : به منظور ارج نهادن به مقام رفیع این همکار فرهنگی مقرر گردید تا در قطعه فرزانگان به خاک سپرده شود .

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در ادامه در منزل مرحوم خشخاشی حضور یافت  وبا قرائت فاتحه  نسبت به مقام  آن مرحوم ادای احترام کرد . کریمی فر در ادامه پای سخنان خانواده و بازماندگان آن مرحوم نشست و برای پیگیری پرونده وی قول مساعد داد .

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: