اخبارجديد
پربیننده ترین
فرماندار پلدختر؛

فرماندار پلدختر گفت:هیئات مذهبی بایستی از شکل طایفه گرایی به محله ای تغییر پیدا کنند.

کد خبر: ۱۱۰۵۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۷

به گزارش بیان روز،فرماندار پلدختر در شورای اداری که در فرمانداری برگزار شد با اشاره به فراررسیدن ایام محرم حسینی افزود:مراسم عزاداری اهل بیت (ع) به خصوص حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بایستی به دور از خرافات و خودنمایی برگزار شود.

قدرت اله ترابی نژاد بیان کرد:در ماه محرم مداحان و مبلغان با تبیین اهداف قیام عاشورا نسل جوان را بیشتر آشنا کنند. وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری مراسمات عزاداری در پلدختر اندیشیده شده است اظهار کرد:از بین اعضای هیئات عزاداری افرادی را بعنوان انتظامات در کنار نیروهای انتظامی انتخاب می کنیم تا بدون هر گونه حاشیه مراسمت عزاداری محرم امسال با شکوه خاص برگزار شود.

 فرماندار پلدختر در ادامه به تقارن روز عاشورا و راهپیمایی 13آبان اشاره کرد و افزود:دولت قصد دارد که با جابجایی راهپیمایی 13آبان به 11آبان زمینه برگزاری باشکوه این مراسم را در کشور فراهم کنند تا آحاد مختلف مردم در این راهپیمایی شرکت کنند.

 ترابی نژاد با محکوم کردن اقدام آل سعود در صدور حکم اعدام آیت الله نمر اظهار کرد:آل سعود با صدور این حکم که برخلاف واقعیت سعی دارد به مقابله با شیعیان بپردازد و اگر چنین کاری انجام دهد آل سعود به رژیمی منفور در دنیا تبدیل خواهند شد.

 وی تصریح کرد:استکبار جهانی با راه اندازی گروههای تروریستی داعش،القاعده و طالبان در منطقه سعی دارد به مقابله با گسترش اسلام ناب محمدی(ص) و نظام جمهوی اسلامی ایران بپردازد.

 وی ادامه داد:مسلمانان بایستی با وحدت و انسجام بیشتر به مقابله با توطئه های پلید آنها پرداخته و هرگز از مواضع حق طلبانه خود عقب نشینی نکنند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: