اخبارشهرستان
پربیننده ترین
نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد؛

نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:حکم اعدام آیت الله نمر کاملا سیاسی است و درصورت انجام روابط ایران و عربستان برای همیشه قطع خواهد شد.

 

کد خبر: ۱۱۰۵۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۹

به گزارش بیان روز،حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی در گفتگو با بیان روز در خرم آیاد افزود:حکم اعدام آیت الله نمر یک حرکت سیاسی و برخلاف عدالت اسلامی است و تبعات اجرای این حکم به نفع آل سعود نخواهد بود.

وی با بیان اینکه اعدام آیت الله نمر باعث بی اعتباری آل سعود در دنیا خواهد شد اظهار کرد:اگر این روحانی مبارز اعدام شود خون این شهید مبارز و بزرگوار باعث می شود که رژیم آل سعود سرنگون شود و نه تنها شیعیان بلکه تمام مسلمانان دنیا از آل سعود متنفر می شوند.

میرعمادی در ادامه به شخصیت بارز آیت الله نمر اشاره کرد وافزود:این روحانی مبارز مدافع حقوث مردم ومسلمانان است و هیچ عملی  برخلاف امنیت حکومت آل سعود نکرده و مستحق اعدام نیست.

وی تصریح کرد:یقینا این اقدام  روابط منفی را بین مسلمانان وآل سعود افزایش می دهد.

نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد با محکوم کردن اقدام آل سعود در قبال این روحانی مبارز بیان کرد:علما و روحانیون استان لرستان این کار پلید و دور از انسانیت را محکوم می کنیم وبه آل سعود اعلام خواهیم کرد که اگر این اقدام علیه شیخ نمر انجام شود،روابط ایران با شما برای همیشه قطع خواهد شد.

*سمیه مرادی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: