اخبارجديد
پربیننده ترین
فرماندار پلدختر:

فرماندار پلدختر گفت:طرح سر شماری کشاورزی  از پنجم تا 18مهرماه در شهرستان پلدختر ادامه دارد.

کد خبر: ۱۰۶۶۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۲

به گزارش بیان روز به نقل از فارس،قدرت‎الله ترابی‎نژاد  در جلسه شورای اداری شهرستان پلدختر که در فرمانداری برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس و جان فشانی‎های رزمندگان گفت:ملت ایران در هفته دفاع مقدس اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به دنیا ثابت کردند.

وی به نقش مهم بسیج در پیروزی جنگ تحمیلی اشاره کرد و افزود:با ورود بسیج و نیروهای مردمی وتبعیت از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ، کلیه معادلات دشمن در جنگ به نفع ایران تغییر پیدا کرد.

فرماندار پلدختر تاکید کرد:تکریم خانواده معظم شهداء و ایثارگران بر همه ما به خصوص مسئولان ادارات لازم است و باید همیشه یاد و خاطره آنها را گرامی بداریم.

ترابی نژاد به آغاز سرشماری کشاورزی در استان لرستان اشاره کرد و افزود:این سرشماری از پنجم تا18آبان ماه در شهرستان پلدختر انجام می شود و با توجه به اینکه منطقه پلدختر از قطب های کشاورزی استان لرستان و بیشتر مردم به کار کشاورزی و دامداری مشغول هستند انتظار می رود که کلیه کشاورزان در این برنامه با ارائه اطلاعات صحیح خود به اجرای درست این طرح در شهرستان پلدختر کمک کنند.

وی تصریح کرد:برنامه سرشماری کشارزان در راستای رفع مشکلات کشاورزان و توسعه در این بخش است و همه ادارات و ارگان های دولتی بایستی در اجرای این برنامه کمک کنند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: