پربیننده ترین

فرمانده یگان حفاظ محیط زیست کشور با اشاره به درگیری فوتبالیست تیم پرسپولیس با محیط‌بانی در یکی از مناطق حفاظت شده استان مازندران گفت: پرونده قضایی این فوتبالیست در مراجع قضایی در حال پیگیری است.

کد خبر: ۱۰۶۰۳
تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۰۹

به گزارش بیان روز به نقل از فارس، سرهنگ حمیدرضا خیلدار درباره درگیری یکی از اعضای تیم ملی فوتبال ایران با محیط بانی در مازندران اظهار داشت: در هفته گذشته یکی از اعضای تیم فوتبال پرسپولیس با ورود به منطقه  حفاظت‌شده‌ای در استان مازندران با محیطبانان این منطقه درگیر شد.

 
فرمانده یگان حفاظ محیط زیست کشور ادامه داد: بر اثر این درگیری ، محیط بان مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد.
 
وی با اشاره به تشکیل پرونده قضایی توسط اداره کل محیط زیست استان مازندران برای این فوتبالیست گفت: این پرونده هم اکنون در مراجع قضایی به جریان افتاده و در حال پیگیری است.
 
فرمانده یگان حفاظ محیط زیست کشور یادآور شد: قوانین زیست محیطی برای هیچ کسی و در هر سمتی تبعیض قائل نمی‌شود اگر چه در برخی جاها خلاهایی وجود دارد.
 
سرهنگ خیلدار ادامه داد: خوشبختانه با توجه به اینکه قضات با دغدغه‌های زیست محیطی آشنا هستند معمولا رای را به نفع سازمان محیط زیست صادر می‌کنند.
 
در 17 شهریور ماه سال جاری یکی از اعضای تیم ملی فوتبال و تیم پرسپولیس با حضور در یکی از مناطق تحت حفاظت محیط زیست در استان مازندران با محیط‌بانی در این منطقه درگیر شد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۲
0
0
آیا عوامل خبرگزاری معتبری همچون فارس و وزین بیان روز نمیداند که فرد مورد نظر در پرسپولیس حضور ندارد و اینکه کار باارزشی که در جام جهانی 2014 صورت گرفت ( درج نماد یوز پلنگ ایرانی روی پیراهن تیم ملی ) وکار تیموریان در نجات یک جاندار از زمین چمن و ... خود گویای توجه به اهمیت حفاظت از محیط زیست در بین آحاد جامعه و خصوصاً افرادی است که ممکن است برخی افراد آنها را به عنوان افراد مشهور تلقی و از رفتارشان الگو برداری نمایند. امید است ایشان تغییر رویه داده و تلاشهای خود را بر حفظ محیط زیست بنا نهد.

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: