چند رسانه
عضویت در باشگاه نویسندگان بیان روز
معرفی نشریات و خبرگزاری های لرستان
تلگرام بیان روز
یادداشت روز
ویژه های سیاسی
حماسه وایثار
نامه آیت الله رئیسی به لاریجانی در مورد معرفی نامزدهای حقوقدان شورای نگهبان+ متن

رئیس قوه قضائیه در نامه‌‌ای خطاب به علی لاریجانی از مجلس شورای اسلامی خواست از بین اعضای معرفی شده، 3 حقوقدان شورای نگهبان انتخاب شوند.

5 نامزد حقوقدان برای عضويت در شورای نگهبان را بشناسید

اسامی پنج کاندیدای حقوقدان شورای نگهبان مشخص شد؛ مروری بر سوابق و فعالیت‌هایی این حقوقدانان خواهیم داشت.

روایت زندگی رئیس جدید سازمان بسیج؛
کوله‎باری از تخصص و تجربه بر دوش سردار سلیمانی/ از مجاهدت در دفاع مقدس تا استقامت در فراق همسر
غلامرضا سلیمانی با کوله باری از تجربه موفق در انجام رسالت پاسداری و پشت سر گذاشتن ماموریت‎ها با کارنامه‏‎ای درخشان پس از آنکه با حکم مقام معظم فرماندهی کل قوا به درجه سرتیپی ارتقاء یافت، طی حکم انتصابی از طرف مقام معظم رهبری به سمت رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین کشور منصوب شد.
جریان شناسی ادوار انتخابات مجلس خبرگان

در طول قریب به 36 سال از پیروزی انقلاب اسلامی و شکل گیری نظام جمهوری اسلامی، تاکنون چهار دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری برگزار گردیده و اینک درآستانه برگزاری پنجمین دوره آن هستیم. هریک از این انتخابات‌های چهارگانه در شرایط سیاسی– اجتماعی متفاوتی برگزار شده و منجر به شکل گیری مجلس خبرگانی متفاوت گردیده است.

شهادت 3 نفر از پاسداران پیرانشهری در درگیری با گروهک‌های تروریستی

فرماندار پیرانشهر گفت: عصر امروز یک حادثه تروریستی توسط عوامل ضد انقلاب و گروهک‌های تروریستی، در ورودی پیرانشهر از مسیر سردشت رخ داد که طی آن سه نفر به شهادت رسیدند.

زمان پاسخگویی بهارستان به مردم؛
 اتوبان بی‌صلاحیت‌ها/کدام نمایندگان مجلس اعضای شوراهای شهر را تأیید کردند؟

هیئت نظارت مجلس شورای اسلامی مرکزی برای روند تأیید صلاحیت نامزدهای شورای شهر است که در دوره پنجم این موضوع با انتقادهای زیادی روبرو بوده است.

سرلشکر سلامی:

سپاه به عنوان محور اصلی و ضامن بقای نظام جمهوری اسلامی است/ مقاومت به معنی پایداری در یک نقطه نیست بلکه ایستادگی در طول زمان است
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سپاه به عنوان محور اصلی و ضامن بقای نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۰ سال اخیر رشد کرده و حقیقت نظام جمهوری اسلامی برای دشمنان پذیرفته شده است.
رونق تولید98
اخبارشهرستان
پربحث ترین
پخش زنده حرم امام رضا ع
فعال سازی عضویت خبرنامه